11.jpg21.jpg31.jpg32.jpg41.JPG51.JPG950x284_Baner_Olszewo-Borki_11.png

II Jesienny Rajd Rowerowy

W dniu 24 września 2016 r. zaraz po ulewnym deszczu i burzy na parkingu przed Urzędem Gminy w Olszewie Borkach zaczęli zbierać się sympatycy jazdy rowerowej. Start II Jesiennego Rajdu Rowerowego był planowany na godzinę 10:00-wyruszył z niewielkim opóźnieniem trzema trasami.

 

Trasa nr 1 najkrótsza prowadziła przez Nakły, Skrzypek, Nowa Wieś 17km

Trasa nr 2 Nakły, Skrzypek, Zabiele, Wyszel, Rżaniec, Przystań 38km

Trasa nr 3 Olszewo Borki, Łęg Starościński, Dąbrówka, Lelis, Olszewka, Przystań 48km

W Przystani czekała na wszystkich uczta, gdzie przy muzyce można było zjeść dania z grilla. Do Przystani przybyli również, przedstawiciele Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego przywieźli ze sobą wiele drobnych upominków dla uczestników rajdu, a Pan Mirosław Augustyniak z pomocą Waldemara Pędzicha, przeprowadzali tradycyjne już losowanie roweru.

Galeria zdjęć z Rajdu

Tegorocznym szczęściarzem został Nikodem Szmigiel z Grabowa gm Olszewo-Borki, który był jednocześnie najmłodszym uczestnikiem.

Na miejscu nikt się nie nudzili, rozegrany został mecz w siatkówkę, piękni na mądrych a miłośnicy tańca towarzyskiego mogli wypróbować drewniany parkiet wiaty kompleksu sportowo -rekreacyjnego. Rozstrzygnięto również konkurs na najlepszego wokalistę, komisja wybrała dwie panie Marzenę Cybulską i Sandrę Szmigiel, które otrzymały w nagrodę mikrofony.

Następnie Wiceprzewodniczący Rady Gminy Mieczysław Szelkowski przeprowadził loterię,

każdy uczestnik otrzymał praktyczny upominek.

Organizatorem II Jesiennego Rodzinnego Rajdu Rowerowego był Ludowy Klub Sportowy Olszewo-Borki.  Został on w całości sfinansowany z budżetu Gminy Olszewo-Borki w ramach realizacji zadania publicznego pod nazwą „II Jesienny Rodzinny Rajd Rowerowy”.

 

Wszystkim uczestnikom i osobą zaangażowanym w organizację serdecznie dziękujemy!

LKS Olszewo -Borki

 

Copyright - All Rights Reserved
Urzad Gminy Olszewo-Borki
ul. Wl. Broniewskiego 13, 07-415 Olszewo - Borki, tel: (29) 761-31-07

Poprawny CSS!

Poprawny CSS!