11.jpg21.jpg31.jpg32.jpg41.JPG51.JPG950x284_Baner_Olszewo-Borki_11.png

Jesienny Rodzinny Rajd Rowerowy

Cannot find /jesienny_rajd_rowerowy folder inside /www/archiwum.olszewo-borki.pl/images/galerie/2016/jesienny_rajd_rowerowy/ folder.
Admiror Gallery: 4.5.0
Server OS:Apache
Client OS:Unknown
PHP:5.5.38

W dniu 3 października 2015 r. odbył się Jesienny Rodzinny Rajd Rowerowy, zorganizowany przez Ludowy Klub Sportowy w Olszewie-Borkach oraz Urząd Gminy w Olszewie-Borkach. W rajdzie wzięło udział 76 osób. Start imprezy zaplanowano z parkingu, przed Urzędem Gminy.  Rowerzyści mogli wybrać trasę dłuższą, która liczyła 42km lub trasę krótszą liczącą 17 km.

Metą rajdu był kompleks rekreacyjno-sportowy w Przystani, gdzie na uczestników był przygotowany  piknik rodzinny z ciepłym posiłkiem  oraz smakołykami.

Na miejscu odbyły się rozgrywki sportowe i konkursy z nagrodami.

Na specjalne zaproszenie  Krzysztofa Szewczyka Wójta Gminy na rajd dotarli przedstawiciele Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego , którzy sprawdzili znajomość przepisów ruchu drogowego przez uczestników rajdu i spośród nich wylosowali panią Karolinę Wierzbowską ,która otrzymała rower.

Galeria zdjęć

Na zakończenie dla wszystkich uczestników organizatorzy przeprowadzili loterię z wieloma praktycznymi gadżetami do rowerów.

Organizatorem Jesiennego Rodzinnego Rajdu Rowerowego był Ludowy Klub Sportowy Olszewo-Borki.  został on sfinansowany z budżetu Gminy Olszewo-Borki w ramach realizacji zadania „Sport i rekreacja dla mieszkańców gminy Olszewo-Borki”.

 

                                                                      Wszystkim uczestnikom dziękujemy !

                                                                                                     LKS Olszewo -Borki

Copyright - All Rights Reserved
Urzad Gminy Olszewo-Borki
ul. Wl. Broniewskiego 13, 07-415 Olszewo - Borki, tel: (29) 761-31-07

Poprawny CSS!

Poprawny CSS!