11.jpg21.jpg31.jpg32.jpg41.JPG51.JPG950x284_Baner_Olszewo-Borki_11.png

Środa z funduszami dla organizacji pozarządowych

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich działające przy Mazowieckiej Jednostce Wdrażania Programów Unijnych zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych na spotkania informacyjnych z cyklu „Środa z funduszami…”.

 

W czasie spotkania przedstawimy ogólne informacje o planowanych w budżecie unijnym środkach na realizację projektów skierowanych na aktywizację społeczną i zawodową. Spotkania informacyjne mają charakter ogólny i odbywają się cyklicznie w każdą pierwszą środę miesiąca w godzinach 10:00-13:15, w sześciu największych mazowieckich miastach tj.: Warszawie, Ciechanowie, Radomiu, Siedlcach, Płocku i Ostrołęce. Analogiczne spotkania prowadzone się również w innych województwach.

Na kolejne spotkanie z cyklu „Środa z funduszami…”, zaplanowane na pierwszą środę lipca, zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych zainteresowanych realizacją projektów wspierających aktywizację społeczną i zawodową.

1 lipca 2015 roku w godz. 10:00-13.15

Uczestnikom spotkania zostaną zaprezentowane ogólne informacje związane z :

  • podstawowymi założeniami funduszy europejskich 2014-2020
  • źródłami finansowania realizacji projektów wspierające aktywizację zawodową i społeczną
  • źródłami informacji o funduszach europejskich

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w zaplanowanych spotkaniach prosimy o przesłanie drogą elektroniczną formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej www.mazowia.eu od 17 czerwca 2015 roku*.

Przypominamy, że rekrutacja prowadzona będzie osobno dla każdej z lokalizacji PIFE:

Warszawa - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub

Siedlce – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ostrołęka - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ciechanów - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Płock - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Radom: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miejsca, w których prowadzone są spotkania dostosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo. W przypadku dodatkowych potrzeb organizacyjnych wynikających z niepełnosprawności, prosimy o wypełnienie punktu 2 w formularzu zgłoszeniowym.

Po zakończeniu, zapraszamy na indywidualne konsultacje ze Specjalistami ds. funduszy europejskich mazowieckiej sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.

*zgłoszenia przesłane przed datą rozpoczęcia rekrutacji tj. 17 czerwca br. nie będą brane pod uwagę podczas rekrutacji. 

Załączniki

  • Kontakt w sprawie spotkania pod numerami: (22)5422765, 542 27 32, 542 21 29
Copyright - All Rights Reserved
Urzad Gminy Olszewo-Borki
ul. Wl. Broniewskiego 13, 07-415 Olszewo - Borki, tel: (29) 761-31-07

Poprawny CSS!

Poprawny CSS!