11.jpg21.jpg31.jpg32.jpg41.JPG51.JPG950x284_Baner_Olszewo-Borki_11.png

Na narty do Przystani

Jest nam miło poinformować, iż w związku z realizacją projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach RPO WM  pn. „Turysto weekendowy Przystań w gminie Olszewo-Borki” nabyliśmy już sprzęt sportowy w postaci 10 kompletów nart rekreacyjnych

o solidnej konstrukcji, do poruszania się po przygotowanych lub nieprzygotowanych trasach. Narty wyposażone są w ciepłe zapinane na suwak buty przeznaczone dla początkujących, w rozmiarach: 38-40 damski i 40-45 męski, oraz kijki dla początkujących biegaczy z większymi grabkami co umożliwia użytkowanie na trasach nieprzygotowanych i przygotowanych.

Poza tym nabyliśmy 10 sztuk kajaków wraz z kapokami i wiosłami przeznaczonych do turystyki, rekreacji i wędkowania.

Do zaoferowania mamy również 5 sztuk rowerów trekkingowych w tym: 2 damskie, 2 męskie i 1 dziecięcy.

W ramach bezpieczeństwa osoby wypożyczające rowery uprasza się o zabranie kasków ochronnych.

Sprzęt dostępny jest w zabytkowym dworku w Przystani od poniedziałku do piątku w godz. od 11:00 do 17:00, w soboty i niedziele w godz. od 10:00 do 17:00 po wcześniejszym uzgodnieniu.

Istnieje możliwość rezerwacji sprzętu telefonicznie pod nr tel. 029 761 31 07 w. 108 lub 509 077 079 bądź po wypełnieniu (od poniedziałku do piątku do godz. 13:00karty rezerwacyjnej i wysłanie jej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szczegółowych informacji w przedmiotowej sprawie udziela Pani Edyta Truszkowska.

Serdecznie wszystkich zapraszamy do aktywnej formy wypoczynku i korzystania ze sprzętu.


Filmy instruktażowe są własnością serwisu  nabiegowkach.pl

Zasady korzystania ze sprzętu sportowego:

  1. Wypożyczenie sprzętu następuje na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość Wypożyczającego oraz po wypełnieniu karty wypożyczenia.
  2. Wypożyczający zobowiązuje się do użytkowania sprzętu zgodnie z jego przeznaczeniem i jednocześnie ponosi pełną odpowiedzialność za ewentualne zdarzenie wynikłe z jego nieodpowiedniego korzystania.
  3. Wypożyczenie sprzętu odbywa się po uprzednim wypełnieniu karty wypożyczenia i wniesieniu zwrotnej kaucji w wysokości 100 zł za 1 parę. Zwrot kaucji następuje po oddaniu sprzętu w stanie niepogorszonym.
  4. Sprzęt można wypożyczać jednorazowo na czas 1 godziny. Istnieje możliwość wydłużenia tego czasu po uprzednim poinformowaniu Właściciela w treści karty rezerwacyjnej.
  5. Zwrot sprzętu następuje w zadeklarowanym czasie.
  6. Za wady ukryte w częściach, materiałach i dodatkach (akcesoriach) wypożyczalnia nie ponosi odpowiedzialności.
  7. Wypożyczalnia nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypadki i szkody powstałe w czasie użytkowania sprzętu przez wypożyczającego.
  8. Osoby, które nie ukończyły 18 lat mogą wypożyczać sprzęt i użytkować wyłącznie pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego.

 

Copyright - All Rights Reserved
Urzad Gminy Olszewo-Borki
ul. Wl. Broniewskiego 13, 07-415 Olszewo - Borki, tel: (29) 761-31-07

Poprawny CSS!

Poprawny CSS!