11.jpg21.jpg31.jpg32.jpg41.JPG51.JPG950x284_Baner_Olszewo-Borki_11.png

Święto Pieczenia Ziemniaka

W niedzielę 20.09.2015 roku pod wiatą grillową w Przystani obyło się święto Pieczenia Ziemniaka Integracyjnego Klubu Sportowego „RAZEM”. W spotkaniu udział wzięły dzieci i osoby niepełnosprawne z opiekunami.

 

Gdy ziemniaki opiekały się w ognisku obok wiaty uczestnicy spotkania delektowali się grillowaną kiełbasą z różnymi dodatkami. Głównym punktem spotkania była wizyta przedstawicieli Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego – p. Mirosławy Glinki i p. Mirosława Augustyniaka. Podczas tej wizyty uczestników spotkania zapoznano z przepisami ruchu drogowego oraz rozlosowano rower i nagrody. Szczęśliwą właścicielką roweru została Małgorzata Pełtak, zaś nagrody otrzymali: Adam Szczepanek i Jakub Wołosz.

Galeria zdjęć

Emocje były ogromne, wszyscy się cieszyli. Klubowicze integrują się nie tylko w swoim kręgu. Jesteśmy zaproszeni na spotkanie kulinarne i twórczości ludowej przez stowarzyszenie w Olszewie-Borkach.

Serdecznie dziękujemy za udział w spotkaniu przedstawicieli WORD-u, a naszych członków zapraszamy do dalszych spotkań integracyjnych

Zarząd Klubu Integracyjno – Sportowego „ RAZEM”

Copyright - All Rights Reserved
Urzad Gminy Olszewo-Borki
ul. Wl. Broniewskiego 13, 07-415 Olszewo - Borki, tel: (29) 761-31-07

Poprawny CSS!

Poprawny CSS!