11.jpg21.jpg31.jpg32.jpg41.JPG51.JPG950x284_Baner_Olszewo-Borki_11.png

Spotkanie integracyjne w Przystani

W niedzielę 14 czerwca 2015 roku w Przystani odbyło się spotkanie integracyjne. Wzięły w nim udział dzieci i osoby niepełnosprawne z opiekunami, inicjator spotkania Leszek Kucaba, radny powiatu Waldemar Pędzich, Radny Sejmiku Woj. Mazowieckiego Marian Krupiński oraz osoby działające na rzecz grupy niepełnosprawnych.

 

Spotkanie odbyło się pod hasłem: „Tworzymy klub sportowy”. W miłej i ciepłej atmosferze prowadzono rozmowy na temat działalności klubu, a dzieci bawiły się przy muzyce. W przyjemnym chłodzie pod wiatą grillową  spożywano smakołyki z grilla, słodki poczęstunek oraz napoje. Wszyscy podziwiali uroczy dworek w Przystani oraz pięknie usytuowany ogród emanujący ciszą, spokojem i natchnieniem fauny i flory tej okolicy. Pod bacznym nadzorem eksperta sportu Waldemara Pędzicha  odbyła się konkurencja „Rzut piłki do kosza”. Najlepszą z kobiet okazała się Barbara Pragacz (3 rzuty na 5 możliwych), a z mężczyzn Zbigniew Kmiołek (2 rzuty na 5 możliwych).

Galeria zdjęć

W przerwie konkurencji sportowych dzieci wręczyły imienną statuetkę w podziękowaniu Marianowi Krupińskiemu za pełne zaangażowanie i każdorazowe wsparcie na rzecz grupy niepełnosprawnych z życzeniami na dalszą współpracę. W podziękowaniu dzieci otrzymały drobne upominki. Rozegrany został także mecz piłki siatkowej grup mieszanych, który po zaciętej walce zakończył się remisem 1:1.

            Serdecznie dziękujemy:

  • Władzom Gminy Olszewo-Borki za udostępnienie wiaty grillowej,
  • Rodzicom za wkład osobisty do spotkania,
  • Wszystkim Sponsorom,
  • Sympatykom i przyjaciołom pomagającym w organizacji przebiegu spotkania.

Gorące podziękowania składamy przede wszystkim uczestnikom za aktywny udział i do miłego zobaczenia.

Copyright - All Rights Reserved
Urzad Gminy Olszewo-Borki
ul. Wl. Broniewskiego 13, 07-415 Olszewo - Borki, tel: (29) 761-31-07

Poprawny CSS!

Poprawny CSS!