11.jpg21.jpg31.jpg32.jpg41.JPG51.JPG950x284_Baner_Olszewo-Borki_11.png

Fotowoltaika - budowa mikroinstalacji prosumenckich

Wójt Gminy Olszewo-Borki ogłasza nabór wniosków do programu ,,Fotowoltaika - budowa mikroinstalacji prosumenckich”, z przeznaczeniem na zakup i montaż mikroinstalacji odnawialnych źródeł energii.

Mieszkańcy mogą składać wnioski w formie deklaracji udziału w przedmiotowym programie. Dofinansowanie udzielane będzie w formie dotacji i wynosić będzie do 90% kosztów kwalifikowanych instalacji (ok. 80% kosztów całkowitych).

Dofinansowanie obejmie zakup i montaż mikroinstalacji prosumenckich do produkcji energii elektrycznej z ogniw fotowoltaicznych.

Z dofinansowania mogą skorzystać osoby fizyczne (właściciele domów jednorodzinnych).

Wnioski wg załączonego druku należy składać do dnia 14 maja 2015 r., do Urzędu Gminy Olszewo-Borki, ul. Broniewskiego 13, 07-415 Olszewo-Borki – osobiście - pokój nr 9 lub na adres mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w formie wypełnionego druku wraz z podpisem zeskanowanym do pliku PDF.

Wnioski wraz z założeniami programu dostępne są w siedzibie urzędu oraz na stronie internetowej www.olszewo-borki.pl .

Ilość miejsc w programie jest ograniczona, wnioski rozpatrywane będą według kolejności zgłoszeń.

Po zakończonym naborze wniosków, dla wszystkich wnioskodawców zostanie zorganizowane spotkanie informacyjno - organizacyjne.

Realizacja programu uzależniona jest od uzyskania dofinansowania z działania Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej w ramach PROW na lata 2007-2014 zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 1 kwietnia 2008 r. z późn. zmianami.

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA ROLNICTWA I ROZWOJU WSI z dnia 1 kwietnia 2008 r. w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania oraz wypłaty pomocy finansowej w ramach działania "Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013

 

ZIELONA ENERGIA - PRODUKUJ I KONSUMUJ

Copyright - All Rights Reserved
Urzad Gminy Olszewo-Borki
ul. Wl. Broniewskiego 13, 07-415 Olszewo - Borki, tel: (29) 761-31-07

Poprawny CSS!

Poprawny CSS!