Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym eliminacje powiatowe

W dniu 28 kwietnia 2015r. w Zespole Szkół Powiatowych w Kadzidle przy ul. Słonecznej 2 odbyły się Powiatowe Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjum.  W turnieju wzięło udział po 6 zespołów w kategoriach szkoły podstawowe i gimnazja z terenu powiatu ostrołęckiego reprezentujących następujące gminy: Kadzidło, Lelis, Baranowo, Goworowo, Łyse i Olszewo-Borki.

W kategorii szkoły podstawowe eliminacje powiatowe wygrała drużyna ze Szkoły Podstawowej w Olszewie-Borkach pod opieką Mirosława Łyszkowskiego w składzie: Katarzyna Krukowska, Milena Świderska, Hubert Ciskowski i Michał Perzanowski.

Drużyna z Gimnazjum w Olszewie-Borkach w kategorii szkoły gimnazjalne pod opieką Marka Żebrowskiego w składzie: Paweł Stepnowski, Karol Ciecierski i Piotr Szewczyk zajęła III miejsce. Zawody w tej kategorii wygrała drużyna z gminy Baranowo.

Nagrody wręczali przybyli na zawody goście: Starosta Ostrołęcki Stanisław Kubeł, dyrektor WORD w Ostrołęce Dariusz Mierzejewski, Radny Województwa Mazowieckiego Mirosław Augustyniak oraz Wójt Gminy Kadzidło – Dariusz Łukaszewski.

Zwycięskie drużyny zakwalifikowały się na eliminacje rejonowe, które odbędą się w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Ostrołęce przy ul. Rolnej 30 w dniu 15 maja 2015r. o godz. 9.00.

Zwycięzcom gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów oraz udziału w eliminacjach wojewódzkich.