11.jpg21.jpg31.jpg32.jpg41.JPG51.JPG950x284_Baner_Olszewo-Borki_11.png

Nowy samochód dla OSP Olszewo-Borki

Cannot find /woz_strazacki_ol_borki folder inside /www/archiwum.olszewo-borki.pl/images/galerie/2016/woz_strazacki_ol_borki/ folder.
Admiror Gallery: 4.5.0
Server OS:Apache
Client OS:Unknown
PHP:5.5.38

Rok 2014 okazał się wyjątkowo pomyślny dla strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Olszewie-Borkach. Po długich staraniach udało się wreszcie zakupić samochód ratowniczo-gaśniczy IVECO z napędem 4x4.

 

Zakup samochodu możliwy był dzięki pozyskanej dotacji celowej ze środków Powiatu Ostrołęckiego w kwocie 100.000 zł oraz środkom własnym Gminy Olszewo-Borki. 

Lokalizacja jednostki w odległości zaledwie 6 km od Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce oraz dobra baza lokalowa pozwala strażakom na prawidłowe wykonywanie zadań. Strażacy-ochotnicy czynnie uczestniczą zarówno w akcjach pożarniczych, jak i zdarzeniach drogowych. OSP w Olszewie-Borkach jest trzecią jednostką w gminie Olszewo-Borki pod względem liczby wyjazdów do zgłaszanych zdarzeń. W związku z dużą lesistością obszaru gminy i dużym zagrożeniem pożarowym oraz bliskością dróg krajowych o dużym natężeniu ruchu, jednostka spełnia ważną rolę w zabezpieczeniu operacyjnym. Stanowi poważne wzmocnienie obszaru chronionego przez Komendę Miejską PSP w Ostrołęce.  Zakupione  IVECO znacznie poprawi skuteczność oraz możliwości taktyczno-bojowe jednostki.

Strażakom z OSP Olszewo-Borki życzymy jak najmniejszej ilości wyjazdów, a zakupiony pojazd można obejrzeć poniżej.

Copyright - All Rights Reserved
Urzad Gminy Olszewo-Borki
ul. Wl. Broniewskiego 13, 07-415 Olszewo - Borki, tel: (29) 761-31-07

Poprawny CSS!

Poprawny CSS!