11.jpg21.jpg31.jpg32.jpg41.JPG51.JPG950x284_Baner_Olszewo-Borki_11.png

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w dniu 13 października 2014r. odbyło się w Urzędzie Gminy w Olszewie-Borkach uroczyste spotkanie Wójta z dyrektorami i nauczycielami szkół. Dyrektorzy poinformowali o rozpoczętym roku szkolnym, omówili zamierzenia na rok szkolny 2014/15 oraz sprawy organizacyjne dotyczące bieżących problemów edukacji w szkołach.

Na zakończenie spotkania Krzysztof Szewczyk wręczył dyrektorom i nauczycielom Nagrody Wójta Gminy Olszewo-Borki z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Nagrody otrzymali wszyscy dyrektorzy placówek oświatowych oraz 10 nauczycieli.

Pragniemy nadmienić, że dyrektor gimnazjum im. K.K. Baczyńskiego w Nowej Wsi Pani Jolanta Godzina otrzymała nagrodę Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Trzech nauczycieli z terenu gminy Olszewo-Borki otrzymało też w bieżącym roku medale Komisji Edukacji Narodowej. Panu Andrzejowi Biernackiemu –nauczycielowi języka polskiego z gimnazjum w Nowej Wsi nadano pośmiertnie medal Komisji Edukacji Narodowej jak również dwa srebrne medale za długoletnią służbę nauczycielom ze szkoły podstawowej w Olszewie-Borkach: Pani Grażynie Kijek – nauczycielowi języka polskiego i historii  oraz Panu Tomaszowi Jędrzejewskiemu – nauczycielowi wychowania fizycznego

Galeria zdjęć

Copyright - All Rights Reserved
Urzad Gminy Olszewo-Borki
ul. Wl. Broniewskiego 13, 07-415 Olszewo - Borki, tel: (29) 761-31-07

Poprawny CSS!

Poprawny CSS!