11.jpg21.jpg31.jpg32.jpg41.JPG51.JPG950x284_Baner_Olszewo-Borki_11.png

Sportowa Niedziela Bez Używek w Nowej Wsi

W dniach 9-10 sierpnia 2014r. w ramach „Sportowej niedzieli bez używek” zorganizowane zostały na boisku ORLIK 2012 w Nowej Wsi dwa turnieje piłki nożnej dla dzieci i młodzieży. Organizatorem obu turniejów był Waldemar Pędzich – Animator sportu na boisku ORLIK 2012 w Nowej Wsi

Mistrz i rekordzista Polski w biegach 24-godzinnych oraz jednocześnie brązowy medalista Mistrzostw Europy w tej kategorii biegowej.

W sobotę 9 sierpnia 2014r. o godz. 10.00 zmagania drużynowe gry w piłkę nożną rozpoczęły drużyny dziecięce ze szkół podstawowych. W wyniku rozgrywek, I miejsce zajęła drużyna ORLIK Nowa Wieś,  II miejsce  - FC Antonie, na III miejscu uplasowała się drużyna NWZ. Drużyny oceniała ekipa sędziowska w składzie: sędzia główny Mirosław Stworzyjan oraz sędzia techniczny – Leszek Kucaba.

W niedzielę 10 sierpnia 2014r.  o godz. 9.00 na Boisku ORLIK 2012 w Nowej Wsi odbył się turniej piłki nożnej drużyn młodzieżowych. Do zawodów poprzez stronę internetową zgłoszonych zostało 7 drużyn  w następującej  kolejności:

1) Mostowo,

2) Konstantynopolitańczycy,

3) Urwisy Nowa Wieś,

4) Stepna,

5) Amigos,

6) LKS Olszewo-Borki,

7) Żebry Chudek

W ramach turnieju rozegrano 13 meczy. W wyniku zaciętych rozgrywek na I miejscu uplasowała się drużyna Mostowo, II miejsce zajęła drużyna Urwisy Nowa Wieś, III przypadło bardzo dobrze grającej, choć mającej mniej szczęścia drużynie Amigos z Długosiodła, powiat wyszkowski.

Najlepszym strzelcem meczu okazał się Adrian Beczak (drużyna Mostowo), najlepszym bramkarzem – Konrad Balcerzak, również z drużyny Mostowo.

Zawody prowadził sędzia pierwszoligowy Mirosław Stworzyjan. Opiekę medyczną powierzono Alicji Gawrych – starszej specjalistce pielęgniarstwa zachowawczego.

Pamiątkowe puchary i statuetki wręczali: Wójt Gminy Olszewo-Borki, Krzysztof Szewczyk i animator sportu na boisku ORLIK w Nowej Wsi – Waldemar Pędzich, główny organizator turnieju. Gratulacje zwycięzcom złożyli ponadto sędziowie: sędzia główny - Mirosław Stworzyjan oraz sędzia techniczny- Radny Gminy Olszewo-Borki Leszek Kucaba. Podczas wręczania pucharów Wójt Krzysztof Szewczyk zachęcał sporą grupę dziewcząt kibicujących zawodnikom do czynnego udziału w tego typu rozgrywkach. Obiecał zorganizować, na będącym jeszcze w budowie zespole boisk w Olszewie-Borkach takie same turnieje nie tylko dla chłopców, ale i dla dziewcząt.

Zawody zakończyły się około godz. 14.30.

Galeria zdjęć

Wszystkim uczestnikom oraz zwycięzcom gratulujemy.

 

Copyright - All Rights Reserved
Urzad Gminy Olszewo-Borki
ul. Wl. Broniewskiego 13, 07-415 Olszewo - Borki, tel: (29) 761-31-07

Poprawny CSS!

Poprawny CSS!