11.jpg21.jpg31.jpg32.jpg41.JPG51.JPG950x284_Baner_Olszewo-Borki_11.png

Szkolenie dla przedsiębiorców

Uprzejmie zapraszamy Przedsiębiorców do wzięcia udziału w BEZPŁATNYM szkoleniu realizowanym w ramach projektu „WIĘCEJ NIŻ KIEROWCA – AKADEMIA BEZPIECZNEGO TRANSPORTU W WOJEWÓDZTWIE MAZOWIECKIM”, który jest dedykowany dla pracowników mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z województwa mazowieckiego  (zatrudnionych na podstawie umowy o pracę, zlecenie lub o dzieło).

Projekt skierowany jest do 120 kierowców z terenu województwa mazowieckiego, zarówno zawodowych, jaki tych, którzy bez samochodu nie są w stanie wykonywać obowiązków służbowych, którzy chcą z własnej inicjatywy, poza godzinami pracy podwyższyć kwalifikacje zawodowe. Projektem zostanie objętych 114 mężczyzn i 6 kobiet zatrudnionych w mikro-, małych- bądź średnich przedsiębiorstwach mających swoją siedzibę na terenie województwa mazowieckiego. W projekcie mogą wziąć udział pracownicy branży: turystycznej, transportowej, handlowej, motoryzacyjnej, rolno-spożywczej, finansowej. Osoba, która się recertyfikuje zakresu Kwalifikowanej Pomocy Przedmedycznej może również wziąć udział w kursie.

 

Pierwsze zajęcia: 14-15.06.2014

Miejsce szkolenia: Mrozowa Wola

 

W ramach kursu oferujemy:

SZKOLENIE - PIERWSZA POMOC

z zakresu Kwalifikowanej Pomocy Przedmedycznej (25h zajęć teoretycznych i 41h zajęć praktycznych.

Kurs zakończy się egzaminem państwowym po którym każdy uczestnik dostanie tytuł Ratownika

wg. Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 19 marca 2007r. DZ.U. z dnia 6 kwietnia 2007r.

Szkolenie będzie prowadzone przez jednostkę certyfikującą przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu).

 

SZKOLENIE - DOSKONALENIE TECHNIKI JAZDY

- z zakresu Doskonalenia Techniki Jazdy (4h zajęć teoretycznych i 12h zajęć praktycznych  - trening na specjalnie przygotowanych torach i płytach poślizgowych. Uczestnicy zdobędą wiedzę na temat zasad bezpiecznego prowadzenia pojazdu, a także praktyczne umiejętności wpływające na poprawę bezpieczeństwa jazdy, jak np. hamowanie na śliskiej nawierzchni, prawidłowe pokonywanie zakrętów, reagowanie w sytuacjach poślizgu nadsterownego i podsterownego czy przewidywanie zdarzeń w ruchu drogowym).

Uwaga!!! Każdy uczestnik zobowiązany jest do udziału w pełnej ścieżce edukacyjnej (nie ma możliwości uczestniczenia w wybranych przez siebie module).

Szkolenie prowadzone są w soboty i niedziele, a zatem nie wymagają wnioskowania o urlop. Każdy uczestnik ma zapewnione wyżywienie (obiady i przerwy kawowe) oraz komplety szkoleniowo – dydaktyczne.

Osoby zainteresowane udziałem w bezpłatnym kursie proszone są o zapoznanie się z regulaminem oraz wypełnienie dokumentacji rekrutacyjnej dostępnej na stronie projektu: http://phin.pl/www/index.php?strona=kierowca_rekrutacja

W przypadku dodatkowych pytań, organizator prosi o kontakt pod numerem telefonu: +48 604 169 519.

 

 

Angelika Nawrocka
Asystent ds. Realizacji Szkoleń i Projektów UE
tel.: +48 42 66 111 05,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright - All Rights Reserved
Urzad Gminy Olszewo-Borki
ul. Wl. Broniewskiego 13, 07-415 Olszewo - Borki, tel: (29) 761-31-07

Poprawny CSS!

Poprawny CSS!