11.jpg21.jpg31.jpg32.jpg41.JPG51.JPG950x284_Baner_Olszewo-Borki_11.png

Ewidencja szamb i zbiorników bezodpływowych

Wójt Gminy Olszewo-Borki informuje, że zgodnie z art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 13 września 1996 roku o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t. j. Dz. U. z 2020 r. poz. 1439 z późn. zm.) gminy prowadzą ewidencję.


1) zbiorników bezodpływowych w celu kontroli częstotliwości ich opróżniania oraz w celu opracowania planu rozwoju sieci kanalizacyjnej;
2) przydomowych oczyszczalni ścieków w celu kontroli częstotliwości i sposobu pozbywania się komunalnych osadów ściekowych oraz w celu opracowania planu rozwoju sieci kanalizacyjnej.

Mając na uwadze powyższe przepisy w najbliższym czasie upoważnieni pracownicy Urzędu Gminy w Olszewie-Borkach dostarczą Państwu ankiety dotyczące sposobu zagospodarowania ścieków bytowych na Państwa nieruchomościach. Prosimy o wypełnienie przekazanych zgłoszeń w obecności pracownika bądź późniejsze (w terminie 14 dni od otrzymania) dostarczenie do urzędu gminy w jednej z następujących form:
- osobiste dostarczenie ankiety do urzędu gminy – biuro podawcze,
- wysyłka pocztą tradycyjną na adres Urzędu Gminy w Olszewie-Borkach: 07-415 Olszewo-Borki, ul. Wł. Broniewskiego 13,
- wysyłka pocztą elektroniczną na adres e-mail urzędu gminy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (skan ankiety),
- przekazanie ankiety sołtysowi.

Ankieta (do pobrania)

Copyright - All Rights Reserved
Urzad Gminy Olszewo-Borki
ul. Wl. Broniewskiego 13, 07-415 Olszewo - Borki, tel: (29) 761-31-07

Poprawny CSS!

Poprawny CSS!