11.jpg21.jpg31.jpg32.jpg41.JPG51.JPG950x284_Baner_Olszewo-Borki_11.png

Inwentaryzacja źródeł ciepła na terenie gminy Olszewo-Borki

Informujemy, że w związku z obowiązkiem przeprowadzenia inwentaryzacji źródeł ciepła na terenie gminy Olszewo-Borki w październiku i listopadzie odwiedzą Państwa ankieterzy firmy GlobalECO. Przeprowadzą oni krótką ankietę m.in. na temat rodzaju używanego paliwa, głównego źródła ciepła czy rodzaju ocieplenia budynku. Spis będzie się odbywać 7 dni w tygodniu w godzinach od 8:00 do 21:00. Ankieterzy będą posiadać identyfikatory oraz stosowne upoważnienie wójta.


Celem inwentaryzacji jest poprawa jakości powietrza w regionie. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o rzetelną informację na temat stosowanego źródła ciepła. Ograniczenie zanieczyszczenia poprzez identyfikację przestarzałych urządzeń grzewczych leży w naszym wspólnym interesie. Ocena skali problemu ułatwi skuteczne pozyskiwanie dofinansowania na wymianę kotłów oraz na instalacje OZE.


Ulotka (do pobrania)

Zadanie pn. „Inwentaryzacja źródeł ciepła na terenie gminy Olszewo-Borki" zrealizowano przy pomocy środków z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Ochrony Powietrza MAZOWSZE 2020".

Copyright - All Rights Reserved
Urzad Gminy Olszewo-Borki
ul. Wl. Broniewskiego 13, 07-415 Olszewo - Borki, tel: (29) 761-31-07

Poprawny CSS!

Poprawny CSS!