11.jpg21.jpg31.jpg32.jpg41.JPG51.JPG950x284_Baner_Olszewo-Borki_11.png

Szkolenie e-learningowe „Jak prawidłowo segregować odpady w gospodarstwie domowym?"

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie zaprasza mieszkańców obszarów wiejskich zainteresowanych zasadami segregacji odpadów na szkolenie e-learningowe pn. „Jak prawidłowo segregować odpady w gospodarstwie domowym?". Szkolenie odbędzie się w terminie od 21 września do 12 października 2020 roku na platformie edukacyjnej www.cdrkursy.edu.pl.


Celem szkolenia jest dostarczenie informacji o zasadach prawidłowej segregacji odpadów oraz poznanie dobrych praktyk mających za zadanie ograniczenie wytwarzania odpadów komunalnych.
Szkolenie składa się z trzech modułów:
1. Uwarunkowania formalno – prawne segregacji odpadów
2. Zasady segregacji odpadów
3. Przykłady dobrych praktyk.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Rekrutacja na szkolenie prowadzona jest w sposób ciągły (także w trakcie szkolenia) od 18.09.2020r. do 02.10.2020r. Zagłoszenia na załączonej Karcie zgłoszenia uczestnictwa w formie skanu lub zdjęcia należy przesyłać mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faxem na nr: 12 424 05 05. Uczestnicy szkolenia zobowiązani są do posiadania indywidualnego konta poczty elektronicznej. Jedyną aplikacją konieczną do korzystania z narzędzia szkoleniowego jest przeglądarka internetowa. Osoby zakwalifikowane na szkolenie otrzymają potwierdzenie przyjęcia wraz
z indywidualnym loginem i hasłem dostępu oraz instrukcją logowania. Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia wydane przez CDR O/Kraków. Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest pozytywny wynik testu zaliczeniowego.

Karta zgłoszenia, harmonogram szkolenia (do pobrania)

Copyright - All Rights Reserved
Urzad Gminy Olszewo-Borki
ul. Wl. Broniewskiego 13, 07-415 Olszewo - Borki, tel: (29) 761-31-07

Poprawny CSS!

Poprawny CSS!