11.jpg21.jpg31.jpg32.jpg41.JPG51.JPG950x284_Baner_Olszewo-Borki_11.png

Konkurs dla Młodzieży ,,Moja Wizja Zero - Bezpieczeństwo, Zdrowie i Dobrostan Rolnika"

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zainaugurowała II edycję Ogólnopolskiego Konkursu dla Młodzieży „Moja Wizja Zero – Bezpieczeństwo, Zdrowie i Dobrostan Rolnika", która jest kontynuacją kampanii wdrażania Strategii Wizji Zero w rolnictwie w Polsce. Współorganizatorami Konkursu są: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Państwowa Inspekcja Pracy, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych oraz Fundacja Polskiej Grupy Energetycznej.


Głównym celem Strategii Wizji Zero jest zmniejszenie wypadków przy pracy oraz chorób zawodowych. W tym roku chcemy zwrócić szczególną uwagę na dobrostan rolnika, jako jeden z trzech filarów Wizji Zero, obok bezpieczeństwa i zdrowia, który ma wpływ na bezpieczeństwo pracy rolników.


Konkurs adresowany jest do młodzieży w wieku 15 - 24 lata, uczniów szkół ponadpodstawowych i studentów uczelni wyższych, w szczególności o profilu rolniczym. Udział w konkursie polega na przygotowaniu krótkiego (max. 2-minutowego) filmu promocyjnego pod hasłem „Moja Wizja Zero – Bezpieczeństwo, Zdrowie i Dobrostan Rolnika".

Termin nadsyłania prac konkursowych upływa w dniu 30.09.2020 r.
Regulamin Konkursu, formularze zgłoszeniowe i oświadczenia znajdują się na stronie internetowej Kasy www.krus.gov.pl w zakładce Moja Wizja Zero Ogólnopolski konkurs dla młodzieży.

Copyright - All Rights Reserved
Urzad Gminy Olszewo-Borki
ul. Wl. Broniewskiego 13, 07-415 Olszewo - Borki, tel: (29) 761-31-07

Poprawny CSS!

Poprawny CSS!