11.jpg21.jpg31.jpg32.jpg41.JPG51.JPG950x284_Baner_Olszewo-Borki_11.png

Obwodnica Ostrołęki-ruszają konsultacje

Jak poinformowała spółka Multiconsult Polska rozpoczynają się konsultacje dotyczące projektowanego przebiegu obwodnicy Ostrołęki w ciągu drogi krajowej 53. Planowana obwodnica jest projektem rządowym realizowanym przez Genrealną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad. W pierwszym etapie prac studyjnych zostaną zaprezentowane 3 koncepcje przebiegu obwodnicy. Według założeń droga w zasadniczym przebiegu będzie prowadzić przez teren naszej gminy.


Firma Multiconsult Polska Sp. z o.o. na zlecenie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oddział w Warszawie opracowuje Studium Techniczno-ekonomiczno-środowiskowe wraz z materiałami do uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach niezbędnych do budowy obwodnicy Ostrołęki w ciągu drogi krajowej nr 53.

Wybór ostatecznego przebiegu trasy przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad nastąpi po uprzednich konsultacjach z mieszkańcami i analizą zgłoszonych uwag.

Wszystkie materiały dotyczące inwestycji można będzie znaleźć na stronie internetowej: dk53-obwodnica-ostroleki.pl

Formularze opinii dotyczące przedsięwzięcia można przesyłać w terminie do 5 maja 2020 r. na adres e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą tradycyjną na adres: Multiconsult sp. z .o.o ul. Bonifaterska 17, 00-203 Warszawa z dopiskiem „Akcja informacyjna I – Budowa Obwodnicy Ostrołęki w ciągu DK53".

Przysłane formularze opinii, imienne, podpisane (nie dotyczy formularzy wysłanych e-mailem) i zawierające adres nieruchomości, której dotyczy opinia, zostaną przeanalizowane i w przypadkach zasadnych tj możliwych do zastosowania ze względów technicznych, prawnych, środowiskowych i finansowych – uwzględnione.

Copyright - All Rights Reserved
Urzad Gminy Olszewo-Borki
ul. Wl. Broniewskiego 13, 07-415 Olszewo - Borki, tel: (29) 761-31-07

Poprawny CSS!

Poprawny CSS!