11.jpg21.jpg31.jpg32.jpg41.JPG51.JPG950x284_Baner_Olszewo-Borki_11.png

IV Jesienny Rodzinny Rajd Rowerowy

Urząd Gminy w Olszewie – Borkach, Ochotnicza Straż Pożarna oraz Stowarzyszenie Razem Łatwiej, zaprasza wszystkich sympatyków jazdy rowerowej na IV Jesienny Rodzinny Rajd Rowerowy, z Olszewa-Borek do Przystani. Zbiórka uczestników 13 października 2018 r. o godz. 9:30 na placu przy Urzędzie Gminy w Olszewie- Borkach.

 

Start godz. 10:00.

Udział w rajdzie jest bezpłatny.

Rajd przejedzie malowniczą trasą z Olszewo-Borek  do Przystani, gdzie zostanie zorganizowany poczęstunek oraz zostaną rozlosowane nagrody dla uczestników.

Zapraszamy do udziału całe rodziny. Dzieci do 12 roku życia mogą wziąć udział w Rajdzie tylko będąc pod stałą opieką osoby pełnoletniej (rodzica/opiekuna prawnego), natomiast osoby niepełnoletnie powyżej 12 roku życia mogą wziąć udział w Rajdzie tylko za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych.

Każdy uczestnik bierze udział w rajdzie na własną odpowiedzialność, poruszając się po drogach przestrzegając przepisów i zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Regulamin

Karta zgłoszeniowa

Więcej informacji udzielą pracownicy Referatu Promocji i Rozwoju Lokalnego:

tel. (29) 761 31 07 w. 125, 512 627 621, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Serdecznie zapraszamy do udziału w Rajdzie!!!

 

Copyright - All Rights Reserved
Urzad Gminy Olszewo-Borki
ul. Wl. Broniewskiego 13, 07-415 Olszewo - Borki, tel: (29) 761-31-07

Poprawny CSS!

Poprawny CSS!