11.jpg21.jpg31.jpg32.jpg41.JPG51.JPG950x284_Baner_Olszewo-Borki_11.png

Konkursy dla mieszkańców gminy

Wójt Gminy Olszewo-Borki serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w konkursach organizowanych w ramach Dożynek Gminno-Parafialnych


 

1. "NAJPIĘKNIEJSZA POSESJA GMINY OLSZEWO-BORKI" – Cele konkursu:

1) Podniesienie walorów estetycznych Gminy Olszewo-Borki oraz wzbogacenie i uatrakcyjnienie jej wizerunku.

2) Upowszechnienie posesji pięknych, zadbanych, uporządkowanych i otoczonych zielenią. Propagowanie działań proekologicznych.

3) Promocja pomysłowości oraz nowatorskich rozwiązań dekoracyjnych mających na celu pozytywny wpływ na wygląd i estetykę gminy.

4) Satysfakcjonowanie laureatów konkursu za osobisty wkład w rozwój walorów estetycznych gminy.

Regulamin wraz z kartą zgłoszeniową

2. „GMINA OLSZEWO-BORKI W OBIEKTYWIE” - Głównym celem konkursu jest edukacja kulturalna i turystyczna uczestników, zwiększanie poczucia tożsamości regionalnej wśród uczestników oraz zachęta do lepszego poznania terenu Gminy- jego walorów krajobrazowych, turystycznych, zabytków oraz historii. Konkurs przyczynia się do promocji atrakcji turystycznych i kulturalnych naszego regionu, jak również do upowszechniania mody na aktywne spędzanie wolnego czas.

Regulamin wraz z kartą zgłoszeniową

Oficjalne wręczenie nagród nastąpi w dniu 2 września 2018 r. podczas Dożynek Gminno-Parafialnych w Olszewie-Borkach.

Zachęcamy Państwa do udziału w konkursach!!! Jest do doskonała okazja do pokazania walorów estetycznych i ekologicznych Naszej Gminy.

Więcej informacji można uzyskać w Referacie Promocji i Rozwoju Lokalnego
tel. 29 761 31 07 wew. 125 oraz tel. 512 627 621, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright - All Rights Reserved
Urzad Gminy Olszewo-Borki
ul. Wl. Broniewskiego 13, 07-415 Olszewo - Borki, tel: (29) 761-31-07

Poprawny CSS!

Poprawny CSS!