11.jpg21.jpg31.jpg32.jpg41.JPG51.JPG950x284_Baner_Olszewo-Borki_11.png

Radość dzielenia się, czyli XII Bal Walentynkowy

Każdy gest, nawet najdrobniejszy… zmienia świat… czyjś świat Uśmiech na twarzy osoby niepełnosprawnej, która może wyjść z domu, bo ktoś chciał jej towarzyszyć, a ktoś inny chciał spędzić z nią czas jest bezcennym przeżyciem dla obydwóch stron. Tak też było tym razem podczas kolejnego Balu Walentynkowego zorganizowanego przez Gimnazjum im. K.K. Baczyńskiego w Nowej Wsi oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Olszewie-Borkach.

XII Bal Walentynkowy dla dzieci, młodzieży i osób niepełnosprawnych odbył się 13 stycznia 2018r.. Celem Balu była integracja osób niepełnosprawnych z rówieśnikami i środowiskiem lokalnym oraz budowanie wzajemnych relacji opartych na tolerancji, szacunku i wsparciu.

W balu wzięło udział ok.160 osób. Byli to goście z terenu Gminy Olszewo-Borki wraz z opiekunami, osoby ze Stowarzyszenia osób niepełnosprawnych i ich rodzin oraz Środowiskowego Domu Samopomocy w Czarnowie i uczniowie Gimnazjum w Nowej Wsi.

Na balu obecni byli również: Marian Krupiński - Radny Sejmiku Mazowieckiego, Wójt Gminy Olszewo-Borki- Krzysztof Szewczyk.

Galeria zdjęć

Uczniowie Gimnazjum przygotowali występy oraz zabawę ruchowo-muzyczną. Świetna atmosfera wspólnej zabawy pokazała, jak ważne są uroczystości tego typu w naszym środowisku.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w Balu, w szczególności osobom niepełnosprawnym, ich rodzicom i opiekunom. Cieszymy się, że mogliśmy gościć Was po raz kolejny.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które pomogły zorganizować BAL w Gimnazjum im. K. K. Baczyńskiego.

Copyright - All Rights Reserved
Urzad Gminy Olszewo-Borki
ul. Wl. Broniewskiego 13, 07-415 Olszewo - Borki, tel: (29) 761-31-07

Poprawny CSS!

Poprawny CSS!