11.jpg21.jpg31.jpg32.jpg41.JPG51.JPG950x284_Baner_Olszewo-Borki_11.png

Świąteczna zbiórka żywności 2017 zakończona

Po raz trzeci Olszewo-Borki przyłączyło się do Świątecznej Zbiórki Żywności organizowanej przez Mazowieckie Inicjatywy Społeczne. Przez trzy dni w dniach 1-3 grudnia ponad 60 wolontariuszy – młodzieży szkolnej z terenu gminy dyżurowało przy specjalnie oznakowanych koszach w sklepie Prim i Biedronka.

Przez te trzy dni udało się zebrać 716,25 kg produktów żywnościowych. Wszystko co zostało zebrane trafiło do tymczasowego magazynu w Ostrołęce. Zebrana żywność tradycyjnie zostanie posortowana i zliczona przez specjalny sztab wolontariuszy, a następnie przed świętami zostanie przekazana potrzebującym rodzinom i organizacjom charytatywnym wspierających najuboższych z terenu Ostrołęki i okolic.

Serdecznie dziękujemy wolontariuszom za bezinteresowną pracę, a także właścicielom i obsłudze sklepów za zrozumienie i przychylność w zorganizowaniu zbiórki. Szczególne podziękowania kierujemy do wszystkich darczyńców, którzy nie pozostali obojętni wobec osób potrzebujących pomocy. Jest to takie małe świadectwo solidarności z potrzebującymi. Dziękujemy wszystkim ludziom z otwartym sercem, którzy przyłączyli się do naszej akcji i z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszelkiej pomyślności, niepowtarzalnej atmosfery, ciepła oraz obfitości wszelkich dóbr.

 Mazowieckie Inicjatywy Społeczne 

Copyright - All Rights Reserved
Urzad Gminy Olszewo-Borki
ul. Wl. Broniewskiego 13, 07-415 Olszewo - Borki, tel: (29) 761-31-07

Poprawny CSS!

Poprawny CSS!