11.jpg21.jpg31.jpg32.jpg41.JPG51.JPG950x284_Baner_Olszewo-Borki_11.png

Światowy Dzień Postaci z Bajek

We wtorek 7 listopada w naszym przedszkolu odbył się Światowy Dzień Postaci z Bajek. Bajki i baśnie są  dla wszystkich źródłem bogatych przeżyć i wrażeń, nie zastąpionym sposobem wzmacniania wyobraźni  a także pobudza zainteresowanie otaczającym światem ludzi i zwierząt.

 

W tym wyjątkowym dniu dzieci, nauczyciele i personel z naszego przedszkola przebrali się za piękne bajkowe postacie. Przedszkolaki wykazały się dużą wiedzą  na temat bajek . Bez wahania wskazywały bohaterów oraz rozpoznawały piosenki z bajek.

Rodzice przygotowali niespodziankę dla wszystkich dzieci i wystawili sztukę „Kaczka Dziwaczka”. Za trud włożony w przygotowanie inscenizacji przedszkolaki podziękowały ogromnymi brawami.

Galeria zdjęć

Tego dnia świętowaliśmy również „Dzień Pluszowego Misia”. Z okazji urodzin pluszka wszystkie grupy przygotowały przepiękne torty dla Misia, za co zostały nagrodzone zestawami klocków. Jak na prawdziwych urodzinach dzieci odśpiewały „Sto lat” a Miś poczęstował je tortem.

I tym oto sposobem nasze przedszkole zamieniło się  w szczęśliwa bajkową krainę …

W przedstawieniu udział wzięli:

  • p. Justyna Borkowska –kaczka
  • p. Paweł Piersa- kucharz
  • p. Anna Wyszkowska- praczka
  • p. Anna Perzanowska- fryzjerka
  • p. Jolanta Muszyńska- aptekarka
  • p. Justyna Lachowicz—gęś
  • p. Aneta Leończyk- gęś
  • p. Justyna Choromańska- narrator

Organizatorzy: Izabela Konarzewska, Justyna Zawada, Hanna Waszczak

Copyright - All Rights Reserved
Urzad Gminy Olszewo-Borki
ul. Wl. Broniewskiego 13, 07-415 Olszewo - Borki, tel: (29) 761-31-07

Poprawny CSS!

Poprawny CSS!