11.jpg21.jpg31.jpg32.jpg41.JPG51.JPG950x284_Baner_Olszewo-Borki_11.png

III Jesienny Rodzinny Rajd Rowerowy

W dniu 23.09.2017 r. odbył się III Jesienny Rodzinny Rajd Rowerowy. W rajdzie wzięło udział 70 osób. Start imprezy zaplanowano na godzinę 10:00 z parkingu, przed remizą strażacką.  Rowerzyści mogli wybrać trasę dłuższą - 35 km lub trasę krótszą liczącą 18 km.

Metą rajdu był kompleks rekreacyjno-sportowy w Przystani, gdzie na uczestników był przygotowany  piknik rodzinny z ciepłym posiłkiem  oraz smakołykami.

Na miejscu odbyły się rozgrywki sportowe i konkursy z nagrodami. Rozegrany został mecz w piłkę nożną,  OSP Olszewo-Borki  kontra Reszta Świata oraz mecz w siatkówkę.

Natomiast miłośnicy tańca towarzyskiego mogli wypróbować drewniany parkiet wiaty kompleksu sportowo-rekreacyjnego można, również było sprawdzić swoje umiejętności wokalne.

Na zakończenie dla wszystkich uczestników organizatorzy przeprowadzili loterię z wieloma praktycznymi gadżetami do rowerów.

Galeria zdjęć

Upominki wręczyli: Wiceprzewodniczący Rady Gminy Mieczysław Szelkowski, Prezes OSP Olszewo-Borki  Mariusz Choromański oraz Naczelnik OSP Ireneusz Rupiński.

Organizatorem III Jesiennego Rodzinnego Rajdu Rowerowego była Ochotnicza Straż Pożarna Olszewo-Borki. 

Działanie to zostało zfinansowane z budżetu Gminy Olszewo-Borki ze środków przeznaczonych na realizację zadań publicznych na 2017 rok w oparciu o przepisy ustawy z dnia 11 września 2015r. o zdrowiu publicznym.

 

                                                                      Wszystkim uczestnikom dziękujemy!

OSP Olszewo-Borki

Copyright - All Rights Reserved
Urzad Gminy Olszewo-Borki
ul. Wl. Broniewskiego 13, 07-415 Olszewo - Borki, tel: (29) 761-31-07

Poprawny CSS!

Poprawny CSS!