11.jpg21.jpg31.jpg32.jpg41.JPG51.JPG950x284_Baner_Olszewo-Borki_11.png

Turniej Wiedzy Pożarniczej

2 marca 2020r. w Szkole Podstawowej w Olszewie-Borkach odbyły się Eliminacje Gminne XLIII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej p.n. „Młodzież zapobiega pożarom". W turnieju wzięli udział uczniowie z dwóch szkół podstawowych: SP w Olszewie-Borkach i SP w Antoniach. Konkurs polegał na wypełnieniu testu zawierającego 30 pytań. Młodzież podzielona była na dwie grupy wiekowe: uczniowie klas I-VI i uczniowie klas VII-VIII.

Pierwsze miejsce w kategorii wiekowej - klasy I-VI zajął Maciej Wilczyński, który zdobył 21 pkt. na 30 możliwych, drugie miejsce zajął Mateusz Pędzich, zdobywając 17 pkt., trzecie Kacper Niedźwiecki, który uzyskał 12 pkt. W kategorii klasy VII-VIII pierwsze miejsce zajął Łukasz Rydzewski, który uzyskał 20 pkt. na 30 możliwych, drugie miejsce zajął Karol Maciejewski uzyskując 13 pkt, trzecie Dawid Orzechowski 12 pkt.

Wszyscy uczestnicy Turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody ufundowane przez organizatora eliminacji gminnych, które wręczała pani Aneta Katarzyna Larent- Wójt Gminy Olszewo-Borki oraz pan Dariusz Leszek Kossakowski – Prezes Zarządu Oddziału Gminnego OSP.


Uczniowie, którzy zajęli pierwsze miejsca w obu kategoriach wiekowych – obaj ze Szkoły Podstawowej w Olszewie-Borkach zakwalifikowali się do etapu powiatowego Turnieju, który odbędzie się w marcu br. w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce.

Copyright - All Rights Reserved
Urzad Gminy Olszewo-Borki
ul. Wl. Broniewskiego 13, 07-415 Olszewo - Borki, tel: (29) 761-31-07

Poprawny CSS!

Poprawny CSS!