11.jpg21.jpg31.jpg32.jpg41.JPG51.JPG950x284_Baner_Olszewo-Borki_11.png

VIII Kurpiowski Rodzinny Rajd Rowerowy

Wszystkie osoby lubiące aktywny wypoczynek w szczególności turystykę rowerową, zapraszamy dnia 10 maja 2014 r. do udziału w VIII Kurpiowskim Rodzinnym Rajdzie Rowerowym. Organizator zapewnia niezapomniane doznania malowniczej 50 km trasy biegnącej przez teren gminy Olszewo-Borki.

Rajd realizowany jest jako impreza towarzysząca w ramach projektu współfinansowanego z RPO WM 2007-2013 pn. „Turysto weekendowy Przystań w gminie Olszewo-Borki”.

Celem nadrzędnym VIII KRRR jest popularyzacja turystyki rowerowej oraz propagowanie zdrowego trybu życia, aktywnego wypoczynku i rekreacji. Poprzez udział w rajdzie uczestnicy poznają piękne walory przyrodniczo-turystyczne okolic naszej gminy.

Zapraszamy do udziału całe rodziny. Dzieci do 12 roku życia mogą wziąć udział w rajdzie pod opieką rodziców, natomiast dzieci i młodzież od 13 do 18 roku życia - za pisemną zgodą rodziców. Każdy małoletni uczestnik powinien mieć kask ochronny. Dla uczestników organizator zapewnia koszulki startowe, napoje i posiłek regeneracyjny w formie grilla oraz na zakończenie pamiątkowe medale. Wśród uczestników na podstawie kart zgłoszeniowych losowane będą nagrody rzeczowe.

Startujemy 10 maja 2014 r. o godz. 900 (zbiórka godz. 830)z parkingu z przed Urzędu Gminy w Olszewie-Borkach ul. Broniewskiego 13. W ramach Rajdu przewidywany jest postój w kompleksie sportowo-rekreacyjnym w Przystani, gdzie odbędą się gry i zabawy sportowo-rekreacyjne.

Zgłoszenie wraz z wniesioną opłatą startową w kwocie 5zł należy składać do 8 maja 2014 r. w siedzibie Urzędu Gminy w Olszewie-Borkach, ul. Wł. Broniewskiego 13 pok. nr 8. Szczegółowych informacji udziela Referat Promocji i Rozwoju Lokalnego: tel. (29) 761 31 07 wew. 108, lub na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Karta zgłoszeniowa 

Regulamin 

Serdecznie zapraszamy do udziału w VIII KRRR

Copyright - All Rights Reserved
Urzad Gminy Olszewo-Borki
ul. Wl. Broniewskiego 13, 07-415 Olszewo - Borki, tel: (29) 761-31-07

Poprawny CSS!

Poprawny CSS!